PIXBOT

PIXBOT

Fotokoutek je ideální řešení jak na společenské akci, svatbě či konferenci pobavit své přátele, zaměstnance nebo návštěvníky. Díky, rychlému termosublimačnímu tisku si okamžitě odnesete vytištěnou fotografii ve špičkové kvalitě. Nabízíme širokou škálu fotopozadí nebo jsme schopni připravit na míru vašim požadavkům. Samozřejmostí je grafický design vzhledu fotografie, což je vhodné pro umístění loga. 

Samozřejmostí je dodání fotografií v elektronické podobě. Po předchozí domluvě je možnost posílání fotografií emailem nebo okamžitě uploadovat na Facebook. Pixbot je kompaktní fotoateliér, který lze postavit kdekoliv stačí nám prostor alespoň 3x3 metru a 2.5 metru do výšky, zásuvka a o zábavu bude postaráno. O přistavení, postavení a obsluhu se stará náš sympatický personál, který je pro vás na akci k dispozici. Přivezeme bohatou sadu rekvizit, které budou na fotografiích umocňovat skvělou atmosféru. 

Pro klienty požadující konkrétní styl pro svou akci, připravíme kompletní servis od přípravy pozadí, rekvizit nebo kostýmů obsluhy. 

Pro více informací nás kontaktujte a zodpovíme veškeré dotazy. Těšíme se na vás ! PIXBOT tým 

Chcete nás objednat ?